Tartalomjegyzéklogo  
 Gy.I.K.  •  Keresés  •  Taglista  •  Csoportok   •  Csatlakozás a fórumhoz  •  Profil  •  Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned  •  Belépés
 Tavaszi MondoCon 2011 Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése
Új téma nyitásaLezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.
Szerző Üzenet
Russel

HozzászólásElküldve: 2011. Márc. 29. Kedd 10:04 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

A hivatalos FAQ-ban van, amit kiírtak h frissült. Gondolom legközelebb akkor lesz kiírva, amikor már lehet rendelni.

Remélem hamarosan, mert eléggé itt van a Con a nyakunkban.

_________
Image
"Most mahou shoujo save the day with the power of love.
Nanoha saves the day with superior firepower."
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kumiko-szan

HozzászólásElküldve: 2011. Márc. 29. Kedd 16:20 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Lehet, hogy ki van írva, de én nem látom, szal inkább megkérdem, mikor van befizetős tali? Very Happy

_________
Kockázat nélkül nem élet az élet
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseMSN Messenger
Russel

HozzászólásElküldve: 2011. Márc. 29. Kedd 17:47 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Az áprilisi találkozó 9-én (szombaton) lesz a Minerva-ban. Itt lehet befizetni majd.

_________
Image
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Sassy

HozzászólásElküldve: 2011. Márc. 29. Kedd 22:16 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Sziasztok!

Uhm... én még nagyon nagyon új vagyok itt, viszont egyik ismimmel nagyon szeretnénk eljutni a tavaszi conra és olvasgattam itt a conos fórumot.

Tudom hogy nagyon pofátlan leszek most, de szeretnék kérdezni két dolgot:

Meg lehet érdeklődni, hogy ti melyik koliba fogtok megszállni? Mert nem vagyok pesti és nem nagyon vagyok tájékozott arrafelé, elképzelésem sincs, hogy hol tudnék megszállni ott.

Második kérdésem pedig az lenne, hogy (tudom nagyon nub vagyok) ti hol látjátok az internetes jegyrendelést? Mert kerestem a honlapon, de ott nem igazán találtam és jegyirodák honlapján sem. Légyszi segítsetek. Embarassed

Pécsen voltam először conon és nagyon bejött, szóval szeretnék megint menni, ha sikerül összehoznom a dolgot.

_________
UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldése
Russel

HozzászólásElküldve: 2011. Márc. 29. Kedd 22:31 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Ha van kedved, gyere a jövő heti meet-re. Ott meg lehet nézni minket élőben is. (Saját felelősségre.)

Viszont akár velünk is lehet utazni és közös koleszban lenni. Ez is a klub előnye.

Jegyrendelés még nincs, csak ki van írva a FAQ-ba, hogy mennyi lesz.

_________
Image
Sassy

HozzászólásElküldve: 2011. Márc. 29. Kedd 23:08 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Oh! Köszi a gyors választ!

Azt hiszem akkor élek a lehetőséggel Smile Az ismerősöm nem tud jönni, mert ő veszprémben tanul, de majd beszélek vele.

Akkor csak jól láttam, hogy még nincs jegyvétel Smile csak mert itt beszéltétek, hogy ki mennyit kér és már megijedtem, hogy hoppá lemaradok vagy valami Very Happy

_________
UT 2004 <3

oPal

HozzászólásElküldve: 2011. Márc. 30. Szerda 07:12 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

A lényeg, hogy szombatig döntsél hogy velünk tartasz-e Smile (ha igen, írd majd be a topicba hogy mit kérsz Smile jegy, busz, szállás, efféle Very Happy)

a szállás: a Con-tól kb 2km-re van, emiatt gyalog megközelíthető, ha velünk jössz különbusszal, akkor gyakorlatilag 1 BKV jegyet se kell pluszba költened Smile
1650 forintba fáj 1 éjszaka Smile

oda és visszaút külön mikro, vagy rendes busszal lesz, érdeklődők számától függően. a gond hogy az útiköltség is a létszámtól függ, ezért ezt a jelentkezés lezárta után tudjuk kiszámolni (5000ft környékén, de jellemzően alatta marad)

a jegyet megpróbáljuk előre megvenni csoportosan, reméljük a FAQ-ban szereplő árak a véglegesek Smile egyelőre ezzel lehet tervezni.

_________
"Oversteer is, when the passangers are scared, understeer, when the driver is"
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintéseMSN MessengerICQ
Sassy

HozzászólásElküldve: 2011. Márc. 30. Szerda 19:56 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Okkay, remélem hogy az ismerősöm válaszol hamar, kicsit lassan halad az info nálunk Very Happy

_________
UT 2004 <3

Russel

HozzászólásElküldve: 2011. Márc. 30. Szerda 22:09 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Luggi-val beszéltem. Ezek a végleges árak.

Azt mondta a klub-os elővétel idén is lesz. Ezen felül holnap tervezik a sima elővételt élesíteni.

_________
Image
Sassy

HozzászólásElküldve: 2011. Márc. 30. Szerda 23:15 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Nos akkor ami tuti az, hogy lesz egy jegy nekem, meg akkor két szállás :3

(buszt én egy picit drágának tartom, de én kis mocsadék vagyok, mert én 90%-ossal utazom szóval nekem a fel le út cakkum pakk max 600 FT XD, csak hát azután remélem nem tévedek el pesten :O hmm... ezen még gondolkodok... az ismerősöm meg vonattal megy)

_________
UT 2004 <3

gab0r

HozzászólásElküldve: 2011. Márc. 31. Csütörtök 08:13 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Az előző 3 mellé szeretnék kérni még egy szállást (csak azt) Polt András névre. Kösziiii Smile

_________
Eddigi conos képeim: http://g.w5.hu/animecon/
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseFelhasználó weblapjának megtekintéseMSN Messenger
oPal

HozzászólásElküldve: 2011. Márc. 31. Csütörtök 08:46 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Russel írta:
Luggi-val beszéltem. Ezek a végleges árak.

Azt mondta a klub-os elővétel idén is lesz. Ezen felül holnap tervezik a sima elővételt élesíteni.

Yippi Smile

_________
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintéseMSN MessengerICQ
kami-chan

HozzászólásElküldve: 2011. Márc. 31. Csütörtök 15:53 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

sajnos tesóm végül nem jön , így kettő személyre kérnék jegyet...természetesen kétnaposat, szállást és buszt Rémes Kamilla és Sümegi Nóra névre... Smile
Russel

HozzászólásElküldve: 2011. Márc. 31. Csütörtök 16:31 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Akkor nekem: busz-szállás-jegy (mivel először nem írtam jegyet, de hát az kell~)

További szállások számának leadása kaminari-val egyeztetve.

_________
Image
csenge

HozzászólásElküldve: 2011. Ápr. 02. Szombat 16:56 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Bius is jön és mindent kér.
És a Kincső is jönne, csak azt hiszem ő sincs fórumon, ha meg már jelentkezett, akk bocs Smile

_________
なことはあるよ...

Naruto, Bleach és One Piece mánia...

http://myanimelist.net/animelist/csen
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseMSN Messenger
oPal

HozzászólásElküldve: 2011. Ápr. 03. Vasárnap 10:58 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

nah még mindig nem teljesen végleges a létszámunk, így közelítőleg az utazási költség 4444-5555 forint között lesz Smile

_________
Russel

HozzászólásElküldve: 2011. Ápr. 03. Vasárnap 14:05 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Kapunk egy listát ami a jelenlegi állást mutatja? Ha valaki nem látja magát rajta, akkor az tudja jelezni~

_________
Image
oPal

HozzászólásElküldve: 2011. Ápr. 04. Hétfő 06:58 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

türelem, van, lesz csak frissítésre szorul Smile

_________
kaminari

HozzászólásElküldve: 2011. Ápr. 04. Hétfő 11:56 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Eddig ennyit írtam fel, plusz még van pár, aki a fejemben van, csak nem írhatom még be biztosra.

http://users.atw.hu/kaminari/con2011.png (azért nem képként postolom mert atw nem jeleníti meg itt)

_________
..::The Lord of the Thunders::..
"Those who don't take care of their friends, are worse than trash."
"Szemet szemért, és az egész világ megvakul."
http://animerakuen.interhost.hu
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Russel

HozzászólásElküldve: 2011. Ápr. 04. Hétfő 22:30 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Vannak olyan nevek, akikhez hirtelen nem tudok arcokat kötni. Majd a koleszban ez ellen tenni kell~

_________
Image
Sassy

HozzászólásElküldve: 2011. Ápr. 07. Csütörtök 22:48 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Sziasztok megen lenne egy kérdésem, uhm anyagiak rendezésére, hogyan kerül sor? Very Happy Mert ha most hétvégén lehetne ezen a talin fizetőznék, mielőtt még elköltöm a pízt Smile

_________
UT 2004 <3

kaminari

HozzászólásElküldve: 2011. Ápr. 08. Péntek 06:02 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Ide valóban nem lett postolva, de fb-on több helyen is kiírtuk, hogy a szombati lesz a befizetős tali a Minervában. : )
A pontos árak:

Busz: 4150 Ft (oda-vissza út)
Szállás: 1620 Ft
Egynapos jegy: 2500 Ft
Kétnapos jegy: 3800 Ft

Megköszönöm, ha pontosan fizettek, mert nem nagyon fogok tudni visszaadogatni.

_________
..::The Lord of the Thunders::..
"Those who don't take care of their friends, are worse than trash."
"Szemet szemért, és az egész világ megvakul."
http://animerakuen.interhost.hu
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Beus

HozzászólásElküldve: 2011. Ápr. 08. Péntek 13:35 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

csenge írta:
Bius is jön és mindent kér.
És a Kincső is jönne, csak azt hiszem ő sincs fórumon, ha meg már jelentkezett, akk bocs Smile

A Bius meg a Kincső nincs a listában, amit a Kami felrakott, ők kimaradtak vagy még nem végleges?? Gondoltam szólok, nehogy lemaradjon valaki. Nekem csak ők ketten tűntek fel így hirtelen.
oPal

HozzászólásElküldve: 2011. Ápr. 09. Szombat 11:47 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

igenigen, csak kami netje kicsit szelektálja a megjeleníthatő lapokat, ezért nem tudta betenni a javított listát.

íme
csekkoljátok át Smile

szerk.:
Mindenki aki busszal jön, készüljön egy plusz százassal vagy most, vagy a buszra való felszálláskor, ez a sofőr szállására kell.

_________
Riker

HozzászólásElküldve: 2011. Ápr. 14. Csütörtök 13:35 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

És aki többet fizetett? Smile
Elvileg Kumi és én 9570 +100 és 10 000Ft fizettünk még visszajár 330-330 ^^
Hozzászólások megtekintése:      
Új téma nyitásaLezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.

Ugrás:   

Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.