Tartalomjegyzéklogo  
 Gy.I.K.  •  Keresés  •  Taglista  •  Csoportok   •  Csatlakozás a fórumhoz  •  Profil  •  Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned  •  Belépés
 ShibuyaCon Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése
Új téma nyitásaLezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.
Szerző Üzenet
Yuriko-chan

HozzászólásElküldve: 2011. Máj. 30. Hétfő 17:05 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Időpont: 2011. július 30.
Helyszín: Budapest, Garay Üzletház
Belépő: 1000 Ft, de ha legalább 10-en megyünk a klubból, akkor a csapat tagjainak 700 Ft!

bagszi (MAT) írta:
Amit úgy egyébként a rendezvényről tudnotok érdemes. Mivel egy pláza ad otthont neki, ezért témája főleg a vásárlás lesz, ezért is kapta a nevét Tokió bevásárlónegyede, Shibuya után. Igyekszünk minél többféle partnercéget felkeresni, hogy legyen választék bőven. Smile
Természetesen a programok se maradnak el, ugyanúgy lesz Karaoke, Konzol, Vetítés, Táncpad, Rajz, meg minden amit most elfelejtettem leírni.
És mint egy korábbi levelemben már említettem, szeretnénk összemérni a vidéki animés klubbokat, amit terveink szerint ezen a rendezvényen meg is teszünk.
A szokásos versenyeken történő egyéni és csoportos nevezésként a klubok tagjai is benevezhetik műveiket/előadásukat a versenybe és pontot szerezhetnek saját csapatuknak. Nap végére a legtöbb pontot gyűjtött klubb egy ajándékcsomagot fog kapni. Legalábbis ezek a terveink.
(Tehát külön fogunk egyéni nevezőket, meg a klubbok közti versenyt bírálni.)
Ehhez persze meg kell tudnunk titeket animés klubbokat különböztetni. Ezért hát szeretném kérni, hogy lehetőleg péntekig beszéljétek meg milyen szín jellemezze a klubbokat, majd pénteken az aznap megnyíló Színstipi-stopi témában a forum.animetarsasag.hu -n jelezzétek nekünk!
A rendelt jegyek mellé a választott szín alapján feliratos fejpántot kaptok majd.
Ha esetleg bármi kérdés, ötlet, örömködés vagy bosszankodás lenne ezzel kapcsolatban azt vagy nekem vagy a fórumunkon jelezzétek! Smile
Még majd lesznek pontosabb infók is, próbálok majd mindenkit időben tájékoztatni.

Nos, ki szeretne elmenni a rendezvényre (én igen) vagy esetleg versenyezni? (További infók az animecon.hu-ra fognak kikerülni, illetve a forum.animecon.hu-n a vonatkozó részleg már használható is.)

_________
Image

"Téli AnimeCon - Télen téged is HóCon vágunk!"

A hozzászólást Yuriko-chan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011. Aug. 09. Kedd 06:25-kor.
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldése
Temari

HozzászólásElküldve: 2011. Máj. 30. Hétfő 17:23 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Gackt konci (lehet Dir en Grey koncert is) meg HoldfényCon... nem hiszem h ezek mellett még ez is beleférne :S

_________
Amikor Isten a férfit teremtette, csak gyakorolt!
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseFelhasználó weblapjának megtekintéseMSN Messenger
oPal

HozzászólásElküldve: 2011. Máj. 31. Kedd 07:48 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Pont előtte vagyok szabin. Még nem tudom mikor leszünk Rikánál, de ha ekkorra esne, max hazafele elnézünk oda is Smile

pontos részlet még nálam nem legózódott össze Very Happy

_________
"Oversteer is, when the passangers are scared, understeer, when the driver is"
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintéseMSN MessengerICQ
Yuriko-chan

HozzászólásElküldve: 2011. Jún. 16. Csütörtök 15:07 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Újra üzemel az animecon.hu, valamint megkaptuk az infót, miszerint július 16-ig lehet a topicnyitó hozzászólásban említett kedvezményes jegyeket rendelni. Kiderül addigra, hogy a PAF-ból hányan mennénk?

_________
Image

Tochi

HozzászólásElküldve: 2011. Jún. 17. Péntek 08:40 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

Beussal suhanunk mint a villám őszire!!!Very HappyVery HappyVery Happy

_________
Image

Uploaded with ImageShack.us
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseMSN Messenger
Yuriko-chan

HozzászólásElküldve: 2011. Jún. 17. Péntek 17:35 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

És az hogy jön ide? Egy kicsit benézted a topicot... Én még mindig azt szeretném tudni, hogy a július 30-i MAT-os pesti conra hányan megyünk. Ugyanis kedvezményes jegy akkor jár, ha az a klubonként minimum 10 fő együtt adja le a rendelését. A határidő pedig - mint már említettem - július 16.

_________
Image

gab0r

HozzászólásElküldve: 2011. Aug. 02. Kedd 00:32 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

A képeket, amit elkövettem az eseményen, kitettem a szokásos helyre.

_________
Eddigi conos képeim: http://g.w5.hu/animecon/
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseFelhasználó weblapjának megtekintéseMSN Messenger
oPal

HozzászólásElküldve: 2011. Aug. 02. Kedd 11:21 Hozzászólás az előzmény idézésévelVissza az elejére

köszi Smile

_________
"Oversteer is, when the passangers are scared, understeer, when the driver is"
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintéseMSN MessengerICQ
Hozzászólások megtekintése:      
Új téma nyitásaLezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.

Ugrás:   

Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.